Możesz zarobić nawet 1000 złotych na swojej stronie www - sprawdź jakie to proste!

GooglePageRank na Twoje www

strony WWW w Legnicy
fotografia ślubna Legnica
odszkodowania euco
Psycholog, Hipnoterapeuta, Szkolenia
Salon kosmetyczny Opole depilacja Opole Ogrodzenia Solidne Wykonawstwo
ogłoszenia DARMOWE
Pobierowo Pensjonaty oraz Zdjęcia na płótnie
Kredyt bez zaświadczeń
prace licencjackie
wideofilmowanie łódź
naklejki ścienne
przedłużanie włosów
Szklarska Poręba Apartamenty
program odchudzający
joga Wrocław
Kategorie: Wszystkie | Google SEO | Kuchnia | Prywatne | Strony www
RSS
wtorek, 14 lipca 2009

Dlaczego warto sprawdzać ranking Alexa? Głównie dlatego, aby dowiedzieć się na ile popularna jest dana strona. Ilu użytkowników odwiedza ją codziennie. Ile stron linkuje do interesującej nas strony. Ile minut dziennie każdy internauta spędza na danej stronie. Oczywiście mowa tu o przeciętnych obliczeniach.

Alexa jest darmowym rankingiem, który umożliwia sprawdzenie, na ile dana strona jest wartościowa. Jeśli jakiejś strony nie ma w rankingu Alexy, dla mnie ona nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Nasza klasa ma bodajże ranking 104. Im mniejsza liczba w rankingu, tym lepiej. Wszelkie info z rankingu Alexy o naszej-klasie można dowiedzieć się ze strony http://www.alexa.com/siteinfo/nasza-klasa.pl

Możemy więc zauważyć, że ranking ruchu w sieci (Alexa), jest aż 104. Przeciętnie, użytkownicy spędzają 23,5 minuty dziennie na stronie. Do naszej klasy linkuje ponad 3100 stron.

Informacje wartościowe jeśli poszukujemy reklamy dla swojej strony czy produkty. Dlatego też reklama na naszej klasie jest taka droga!

21:35, ewebprojects
Link